FENERBAHÇE TARAFTARI

GELELİM FENER TARAFTARINA. DÜN AKŞAM TELEVİZYONDA RESMEN KABUS İZLEDİK. FENERLİ TARAFTARLAR RESMEN ÇILDIRDILAR. ONLARA HİÇ YAKIŞTIRAMAYACAĞIM GÖRÜNTÜLER ÇIKTI ORTAYA.

BEN HAYATIMDA BU KADAR DENGESİZ BİR TARAFTAR GÖRMEDİM. TAKIMLARINA DESTEK OLMAK İÇİN HERŞEYİ YAPAN TARAFTARLAR BU SEFER HEM KENDİLERİNE HEMDE STADLARINA HİÇ ÇEKİNMEDEN ZARAR VERDİLER. AKLIM FECİ HALDE KARIŞTI. ÇÜNKÜ, BU ÜLKEDE TAKIMINA TÜM RUHUYLA EN ÇOK DESTEK VEREN TARAFTAR GRUBU FENER TARAFTARIDIR . DEDİĞİM GİBİ ONLARA YAKIŞTIRAMADIM HİÇ.

AYRICA, BU TÜR DAVRANIŞ SERGİLEYEN TÜM TARAFTARLARA  ÇOK KIZIYORUM . BENİM EN BÜYÜK İSTEĞİM ÇOCUĞUMU ALIP MAÇA GİTMEKTİR. FAKAT BU TÜR İNSANLAR YÜZÜNDEN BU HAYALİMİ HİÇ GERÇEKLEŞTİREMEYECEĞİM. ÇÜNKÜ MAÇTA KÜFÜR,KAVGA NE İSTERSENİZ  VAR. BÖYLE BİR ORTAMA DA ÇOCUK SOKMAK YÜREK İSTER.

HER DEFASINDA "BİR DAHA BÖYLE ŞEYLER YAŞANMASINI İSTEMİYORUZ" DİYE TEMMENNİLERDE BULUNUYORUZ FAKAT MAALESEF Kİ HEP BUNLAR OLUYOR.

YAŞANANLARI KINIYORUM.

SPOR KARDEŞLİKTİR ZIRVALAMASI ZATEN YAPMIYACAĞIM ÇÜNKÜ BİZİM İNSANIMIZ NORMALDE KARDEŞLİĞİ ÇÖZEMEDİ Kİ SPORDA ÇÖZEBİLSİN...

                  

resimler: milliyet.com.tr den  alınmıştır. 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !