CAFE FERNANDO

Birkaç gündür sıkı takipçisi olduğum son derece profesyonel ve dünyadaki ilk 50 blog içine girebilen "Cafe Fernando"dan bahsetmek istiyorum.

Nette tarifler ararken şans eseri bulduğum bir siteydi.Fakat bu kadar profesyonelce hazırlanmış yemeklere daha önce hiç rastlamadım.Sık sık uğramaktayım bu aralar.Gerçi diyete yeniden başladığım için tarifleri sadece not almakla meşgulüm ama bazı tarifler yakında tarafımdan gerçekleştirilecek.

Cafe Fernando da her türlü çeşit bulunmakta.Özellikle tatlı menüsü oldukça zengin.

Gurme tatların bulunduğu ve oldukça geniş bir yelpazesi mevcut.

Aşağıdaki linkten siteye ulaşabilirsiniz.Bu blog sizde alışkanlık yapacak :))))

http://cafefernando.com/turkce/

Bu arada Cafe Fernando nun sayfasından size bir duyuru yapacağım.Lütfen oylarınız ile destek verin.

"Yurtdışındaki yemek dergilerini takip ediyorsanız Saveur dergisini de mutlaka duymuşsunuzdur. Bu sene ilk defa yemek blogu ödülleri düzenlemeye başlamışlar. Cafe Fernando’yu da, Paris yazılarım sağ olsun, “Best Culinary Travel Blog” (en iyi yemek odaklı seyahat blogu) kategorisinde aday göstermişler. Kazananlar internetten verilen oylarla belirleneceği için, biraz utanıp sıkılarak da olsa, desteklerinizi rica ediyorum.

Oy vermek için derginin internet sitesine üye olmak gerekiyor. Bu sürecin ne kadar itici olduğunun farkındayım, ama üye olmak sekiz haneli bir formu doldurmaktan ibaret ve sonrasında onay mekanizması olmadığı için bütün işlem sadece 10 saniyenizi alıyor. Eğer Cafe Fernando’yu desteklemek isterseniz önce buradan üye olup, sonrasında da şu adresten oyunuzu kullanabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 

ÖNEMLİ NOT: Saveur dergisinin online editörüne üyelik sürecinde aksayan noktaları aktaran bir e-posta gönderdim (ülke bilgisinin girildiği kısımda United States tek seçenek olarak belirtilmiş). Düzeltmek için hızla çalıştıklarını, düzelene kadar herkesin ülke hanesini United States olarak işaretli bırakmasının sakıncası olmadığını ve bu şekilde yollanan oyların hepsinin geçerli olacağını iletti. Herkesin bilgisine."

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !